Для молодих сімей важливим критерієм вибору житла є доступність дитячого садочку та школи поблизу майбутньої домівки. Обираючи квартиру або таунхаус від “Придесення БУД” у селі Погреби, важливо врахувати те, що ваші діти навчатимуться у нових, сучасних державних освітніх закладах. 

Дитячий садок “Лісова пісня” розташований у самому серці села Погреби, чудо-дім, до якого кожного ранку поспішають малюки. Садочок оснащений всім необхідним: чотири групові кімнати (спальні, ігрові, роздягальні, кухні, туалетні кімнати; ясельні групи оснащені душовими кабінками), медичний кабінет, музичний зал, спортивний зал з усім необхідним інвентарем, кабінет практичного психолога, а також методичний кабінет. 

Дітей-школярів з радістю зустріне Погребська ЗОШ І-ІІІ ступенів. Діти навчаються за державною програмою та регулярно показують свої успіхи на всеукраїнських олімпіадах та конкурсах. Досвідчені вчителі працюють з учнями, створюючи доброзичливу, майже домашню атмосферу.

Всього в 10 хвилинах їзди від села Погреби розташований Зазимський навчально-виховний заклад в якому об’єднано дитячий садок та школа.

Основними напрямками роботи Зазимського НВО є надання: загальної середньої освіти відповідно до державного стандарту та концепції “Нова українська школа”; позашкільної освіти, організація роботи “Центру дитячої та юнацької творчості, естетичного виховання і спорту”.

Педагогічний колектив школи – це професіонали високого рівня, які створюють сприятливі умови для всебічного розвитку дітей, надають широкі можливості для реалізації їх здібностей через навчання, виховання, науково-дослідницьку та творчу роботу. 

Усі батьки дбають, аби їх діти були оточені опікою, здобули глибокі знання та добре виховання, тож обираючи нерухомість від “Придесення БУД”, ви можете бути спокійними за майбутнє своїх дітей.

Ми використовуємо файли cookies.